Özdilek

Ekonomi

Kandıra GİOSB umut verdi

Kandıra GİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Kocaeli Kandıralılar Derneği’ndeki konuşmasında umut verdi.

21 Aralık 2019 Saat: 02:48
Kandıra GİOSB umut verdi
Kandıra GİOSB umut verdi

Kandıra GİOSB umut verdi

Kandıra GİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Kocaeli Kandıralılar Derneği’ndeki konuşmasında umut verdi.

Çalışmalar hızlandırıldı   

   Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin Aralık ayı programına katılan Mehmet Başol, “10 yıllık bir mahkeme süreci bitti, İnşaat alanında; alanın çok eğimli olması nedeniyle 7 milyon metreküp kazı, 5,5 milyon metreküp de dolgu işi yapılmakta. Hedefimiz 2020'nin sonlarında yatırımcıya parsellerini teslim etmek ve 58 yatırımcımızı yaklaşık 80 yatırımcıya çıkarmak. Burada şekerleme, et ve süt ürünleri, bakliyat gibi ürünler üretecek 80 fabrika inşa etmek. 2023'te de fabrikaların üretime geçmelerini sağladığımızda 9 bin 510 kişi istihdam edilecek ve Kandıralılar için yeni gelir kapısı açılacaktır.” Dedi.

Erol köse başkanlığında

Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin 26. Yıl Kutlama Programı, Kerpe Kaptan Restaurant’da gerçekleştirildi. Danışma Kurulu Başkanı Erol Köse’nin (İzmit Belediye Başkanı 1971-1977 ve 18.Dönem Kocaeli Milletvekili) ev sahipliğinde düzenlenen programa, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ile birlikte Kandıra Belediye Başkanları; Turan Sarı(1973-1981), Kenan Evin(1984-1994), Ecz. İsmail Genç(1999-2004), Mustafa Öğren(2004-2009), Cengiz Kan(2009-2014) ve Adnan Turan, Kocaeli Kandıralılar Derneği başkanları; Turan Sarı(1996-1998), Günay Gülcü(2000-2002), Erdal Baykara(2004-2006), Recep Yıldız(2008-2010), Erdoğan Alkan(2010-2012), Harun Reşit Kocagöz (2012-2014), Prof.Dr. Mehmet Bayrak(2016-2018) ve 13.Başkan Av. Abdurrahman Kaymak, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Endüstri Yüksek Mühendisi Tuğba Havuç, DP Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, CHP Kandıra İlçe Başkanı Volkan Bulgurcu, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Necat Çakır, İYİ Parti İzmit İlçe Yöneticisi Salim Yaşar, Kandıra GİOSB Bölge Müdürü Hüseyin Küçük, MARTAŞ Genel Müdürü Selçuk Uztürk, e. Derince Garnizon Komutanı Ali Kocatürk, Burak Şirket Müdürü İbrahim Yılmaz, Biz Kandırayız Kültür Platformu Başkanı Aygün Aynagöz, Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Adem Arı, Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Jimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç, Kandıra Sağlık Gurup Başkanlığı emekli personeli Fevzi Genç, Türkiye İş Bankası Kandıra Şube Müdürü Serkan Geçgen, Tersane emeklisi Cavit Sözer, Kocaeli Oteller Birliği Derneği Başkanı Sadettin Acar, e. Kandıra Noteri Nazif Görgülü, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir, İşadamı Bülent Bebek, Recep Şenol, Salih Horos, Kerpe Kaptan Apart&Otel sahibi Adnan Dursun katıldı.

Kaymakam Ve Kandıra Belediye Başkanı

Kandıra GİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol’dan sonra Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal Kandıra’daki gelişmeler ile ilgili bilgi verdiler.

 

Başol’a plaket

Çok sayıda soruyu cevaplayan Başol’a teşekkür eden Erol Köse, Plaketi Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın vermesini rica etti. Adnan Turan ve eski Kandıra Belediye Başkanları; Turan Sarı, Kenan Evin, Ecz. İsmail Genç, Mustafa Öğren ve Cengiz Kan birlikte plaketi Başol’a takdim ettiler.

Ladestutuştular

“Kandıra Hindisi – Kel” ikramının yapıldığı programda, Mehmet Başol ile Ecz. İsmail Genç Hindilerin lades kemiğini birer ucundan karşılıklı tutup kırarak neşe içinde lades tutuştular.

Havuç 30 yaşında

Toplantı sonunda Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Jimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç 30. yaşını kutladı ve pastasını kesti

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat