Özdilek

Siyaset

Ahmet Çalık, Birlikte kazanacağız

CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ve Karamürsel ilçe örgütünün partinin kanaat önderleri ile bir araya geldiği toplantıda Karamürsel’i kazanma sözü verildi

3 Aralık 2018 Saat: 14:38
Ahmet Çalık, Birlikte kazanacağız
Ahmet Çalık, Birlikte kazanacağız

Ahmet Çalık, Birlikte kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Örgütü önceki gün partisi binasında düzenlediği toplantıda CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ile örgütün ilçedeki önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Toplantıya CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Merih Kuruçelik, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Ali Kara ve yönetimi, CHP Karamürsel eski İlçe Başkanları Aydın Yetkincan, Osman Uğurlu, Fedai Uğurlu, Şinasi Yazar, Karamürsel Belediye Meclisi üyesi Orhan Demirer, partinin eski Karamürsel Belediye Başkan adayları ve önde gelen bir çok ismi katıldı.

Birlik ve beraberlik

2019 Mart Yerel Seçimleri için çalışma planlarının görüşüldüğü toplantıda partinin önde gelen isimleri ile fikir alışverişi yapıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda Karamürsel’in sorunları masaya yatırıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Karamürsel İlçe Başkanı Ali Kara, “Bu toplantının amacı yerel seçimler öncesinde birlikte çalışarak nasıl hareket edeceğimizi belirlemektir. Bu anlamda katılım sağlayan tüm arkadaşlarımdan çalışma planlamalarımız adına önerilerini bekliyorum” diye konuştu.

Karamürsel’i birlikte kazanacağız

CHP Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık ise, “Bu seçimin favorisi olarak görülüyoruz. Bu toplantıdaki amacımız sizlerin değerli fikirleri ile bir yol haritası çıkarmaktır. Bu takım oyununda sizlerden alacağımız geri bildirimler çok önemli olup, hepsini değerlendireceğiz. Karamürsel’i birlikte kazanacağız” dedi. Kara ve Çalık’ın ardından partinin ilçedeki kanaat önderleri daha geçmiş dönemlerdeki deneyimlerini aktardı. Seçim hazırlıkları için çalışma planının şekillendirildiği toplantıda Karamürsel’i kazanma sözü verildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat