Özdilek

Siyaset

Toltar'dan Özavcı'ya teşekkür plaketi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, son yıllarda Türkiye'nin dört bir yanını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek isteyen Dilovalı esnaf Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi verdi.

16 Eylül 2018 Saat: 16:22
Toltardan Özavcıya teşekkür plaketi
Toltar'dan Özavcı'ya teşekkür plaketi

AK Partiyi kurduktan sonra önce Başbakan ardından da Cumhurbaşkanı olan ve son 16 yılda Türkiye'yi adeta çağ atlatan Recep Tayyip Erdoğan'a her dönem sahip çıkan ve destek için Türkiye'nin dört bir yanını dolaşan Dilovalı esnaf Erol Özavcı önceki gün Dilovası Belediye başkanı Ali Toltar'ın konuğu oldu.

 

Başkan toltar'da özavcı'ya teşekkür

 

Özavcı'yı makamında ağırlayan Başkan Ali Toltar, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte ülkemiz çok büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamıştır. Ülkemiz hemen hemen her alanda çağ atlamıştır. Bu süreç içerisinde Türkiye düşmanları, Türkiye'nin büyümesinden ve gelişmesinden rahatsız olanlar her zaman Cumhurbaşkanımızı hedef almış ve gerek içerideki hainler gerekse dışarıdaki hain işbirlikçileri ile sürekli saldırmışlardır. Ancak ülkesini, bayrağını seven milletimiz her dönem Cumhurbaşkanına sahip çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. Milletimiz gerek sandıkta gerekse bireysel çabaları ile Cumhurbaşkanımızın yalnız olmadığını her daim göstermiştir.

 

İlçemizde uzun yıllar esnaflık yapan ve ailece sevdiğim değer verdiğim dostumuz Erol Özavcı'da ülkesini bayrağını seven biri olarak son eski Türkiye'yi ve son 16 yılda yapılanları gören bir vatandaş olarak üzerine düşeni fazlası ile yaparak her dönem Cumhurbaşkanımıza destek olmak için ülkemizi karı karış gezip. Halkımıza gerçekleri anlatmayı ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmayı görev bilmiştir. Bizler kendisi ile gurur duyuyoruz. Kendisine teşekkür ediyor ve her zaman Özavcı dostumuzun yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz."dedi.

 

Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmak görevimiz

Misafirperverliğinden dolayı Başkan Toltar'a teşekkür eden Erol Özavcı ise yaptığı açıklama da "Biz devletimiz, ülkemiz ve bayrağımız için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu ülke bu bayrak bizim. Bizim gidecek başka yerimiz yok. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte ülkemizde çok güzel işler yapıldı. Türkiye adeta şahlandı ve kendine geldi. Dünyada saygın bir ülke haline geldik. Ülkemizin bu denli büyümesi ülkemizin gelişmesini istemeyen güçler tarafından her daim hedef haline gelen cumhurbaşkanımız ve ailesine sahip çıkmak her vatandaşımızın görevidir. Bizlerde üzerimize düşeni yapmak için halkımıza yapılanları daha iyi anlatmak adına ülkemizi dolaşarak gerçekleri anlatmaya ve halkımızın hem ülkelerine hemde Cumhurbaşkanına sahip çıkması için çabalıyoruz."dedi.

 

Başkanımızın yanındayız

 

Başkan Ali Toltar'ın çalışmalarını da değerlendiren Özavcı, "AK Parti iktidarı ile birlikte ilçemizde de güzel hizmetler yapıldı. Dilovası son yıllarda önemli hizmetler almaya başladı. Başkanımız Ali Toltar beyde göreve geldiği günden bu yana ilçemizin gelişmesi ve güzel bir kent olabilmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Her zaman başkanımızın yanında olacağız ve kentimizin daha yaşanılabilir bir kent olması için çalışacağız. Başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor. Hizmetlerinin devamını diliyorum."dedi.

 

Toltar'dan teşekkür plaketi

 

Konuşmaların ve sohbetin ardında Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Cumhurbaşkanına destek için yaptığı çalışmalardan dolayı Dilovalı esnaf Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi takdim ederken, Özavcı'da nazik düşüncesinden dolayı Başkan Toltar'a teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat