Özdilek

Kültür/Sanat

TEV İzmir Şubesinden Despina Vandi Konseri

TEV İzmir Şubesi 17 Temmuz’da Ev Sahipliği Yapacağı Despina Vandi Konseri hakkında Basın Mensuplarına bilgi Paylaştı!

7 Temmuz 2024 Saat: 21:58
TEV İzmir Şubesinden Despina Vandi Konseri
TEV İzmir Şubesinden Despina Vandi Konseri

TEV İzmir Şubesinden Despina Vandi Konseri

TEV İzmir Şubesi 17 Temmuz’da Ev Sahipliği Yapacağı Despina Vandi Konseri hakkında Basın Mensuplarına bilgi Paylaştı!

 NHA/Özgen Sarıkaya

Türk Eğitim Vakfı İzmir Şubesi’nin Park Inn by Radisson İzmir’de düzenlediği yerel basın toplantısı, TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar, TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu Onursal Başkanı Berkay Eskinazi, TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu üyelerinin ve TEV destekçilerinin katılımıyla gerçekleşti. TEV İzmir Şubesi yetkilileri, hem 17 Temmuz Perşembe akşamı Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek ve açılışını TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu’nun yapacağı Despina Vandi konseriyle hem de şubenin yıl boyunca gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili bilgileri aktardılar.

Gelenekselleşen yaz konserlerine bir yenisini daha ekleyen Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şubesi, ünlü şarkıcı Despina Vandi’nin sahne alacağı büyük eğitime destek konseri için geri sayıma başladı. Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda 17 Temmuz’da gerçekleşecek konserin açılışını ise TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu yapacağı gecenin sunuculuğunu ise Berna Laçin üstlenecek.

Konser ile Gençlerin Eğitimine Destek Olunacak

Türk Eğitim Vakfı İzmir Şubesi’nin Park Inn by Radisson İzmir’de düzenlediği yerel basın toplantısı, TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar, TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu Onursal Başkanı Berkay Eskinazi, TEV İzmir Şube Yürütme Kurulu üyelerinin ve TEV destekçilerinin katılımıyla gerçekleşti. TEV İzmir Şubesi bu yıl komşu kıyılardan bir sanatçıyı, Yunanistan ve dünya çapında birçok hit şarkıya imza atan Despina Vandi ile el ele veriyor. Hem sesi hem de sahne performansıyla dikkat çeken Vandi’nin sahne alacağı konserden elde edilecek gelir, gençlerin eğitimine destek amacıyla kullanılacak.

17 Temmuz 2024 Perşembe akşamı saat 20.30’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek konserin sunuculuğunu Berna Laçin üstlenirken TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da sahne alacak.

TEV İzmir Şubesi Başkanı Gülnur Soybayraktar

 Gelenekselleşen destek konserinin sanat ve eğitimi bir araya getirdiğinin altını çizerken, “Bugüne kadar birbirinden değerli birçok sanatçıyı konuk ettiğimiz sahnemizde bu yıl ünlü sanatçı Despina Vandi’yi ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Sanatı ülke sınırlarını aşan kıymetli Yunan sanatçı Despina Vandi, en sevilen özgün parçalarını seslendirerek özel bir geceye imza atacak. Konserimiz değerli Berna Laçin’in sunumu ile hayata geçecek. Bu güzel etkinlikte birbirinden kıymetli bu iki ismi destekçilerimiz ile bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. İzmir’imizin yüce gönüllü insanlarıyla daha çok gencimizin hayatına dokunacağımıza, onların geleceğine ışık tutacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

 TEV İzmir Şubesi Yürütme Kurulu Onursal Başkanı Berkay Eskinazi

‘’Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz konserlerimiz ile binlerce öğrencinin hayatlarına dokunduk. TEV İzmir Şubemiz ile bir gelenek haline getirdiğimiz ve bugüne kadar çok kıymetli sanatçıları ağırladığımız konserlerimize, bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Gönüllülerimizinden ve destekçilerimizden güç alarak hayata geçirdiğimiz bu konserler eğitimde fırsat eşitliği sağlama yolculuğumuzda yolumuzu aydınlatıyor. Bu yıl değerli sanatçı Despina Vandi’yi ağırlayacağımız konserimiz ile İzmirimize müzik dolu bir gece armağan ederken, gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı olacağız.’’ dedi.

TEV İzmir Şubesi’nin bu yıl sekizincisini düzenlediği ve artık gelenekselleşen konser, Çeşme Belediyesi, Boyalık Beach Otel, Ilıca Otel, Kestelinn, Park Inn Otel ve Ertürk Lines’ın destekleriyle düzenleniyor. Bilsev Grup, Folkart, Karluna, M. Cem Özdemir, Çimentaş, Dönerci Vedat, Makro Chemical, Norm Holding, Tolkar Smartex, Akat Prefabrik, Asmira Group, Axa Sigorta, Cevher Jant, Çukurova Kimya, Ermat, GNT Tekstil, İzmir Demir Çelik, Kadıoğlu Beton, Megapol Emlak, TTL Tütün, Uçak Tekstil, Atay Holding, Betoya Prefabrik, Ermasa, Kütaş Tarım, MCC Korsini, McCormick Kütaş Gıda, Özgüven Beton, Pacovis Gıda, Safe Spice, She Agency, Tüline Tekstil gibi İzmir’in önde gelen firmaları ve iş insanları da konsere bağışlarıyla katkı sağlayarak gençlerin eğitim yolculuklarına umut oluyor. Aydınlık geleceğimizin mimarı olan gençlerin eğitim yolculuklarına ışık tutmak amacıyla düzenlenen konserin tüm geliri, Türk Eğitim Vakfı’nın ülke çapındaki çalışmalarına aktarılacak. Gençlerimizin geleceğine umut olmak ve eğitimlerini tamamlamalarına destek vermek amacıyla düzenlenen konserin biletleri Bubilet’te ve Biletix’te!

Türk Eğitim Vakfı’nın (TEV) faaliyet alanları ve bağış fonları ile ilgili detaylı bilgiye www.tev.org.tr web sayfası üzerinden ulaşılabilir

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat