Özdilek

Güncel

Kocaeli Sanayi Odası’nda seçim heyecanı

Kocaeli Sanayi Odası Oda Organ Seçimleri, 3 Ekim Pazartesi günü gerçekleşiyor. Seçim öncesi KSO Yönetim Kurulu son toplantısını gerçekleştirdi.

30 Eylül 2022 Saat: 21:19
Kocaeli Sanayi Odası’nda seçim heyecanı
Kocaeli Sanayi Odası’nda seçim heyecanı

Kocaeli Sanayi Odası’nda seçim heyecanı

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Organ Seçimleri 3 Ekim 2022 Pazartesi günü, Kocaeli Fuar merkezinde bulunan KSO Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. 09.00- 17.00 saatleri arasında Seçim Kurulu görevlilerinin katılımı ile yapılacak KSO Organ Seçimleri için tüm hazırlıklar tamamlandı. Seçimler yaklaşırken KSO Yönetim Kurulu 8. dönemin son toplantısını da yaptı. Toplantı sonrası KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul ve yönetim kurulu üyeleri başarılı bir dönemi geride bırakmanın gururu ile birlikte pasta kesti. KSO Başkanı Zeytinoğlu, “Şehrimiz, sanayimiz ve sanayicilerimiz için başarılı çalışmalara imza attığımız yönetim kurulumuza, meclis üyelerimize, meslek komitesi üyelerimize, profesyonel kadromuza ve tüm oda personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

77 meclis üyesi seçilecek

Seçimlere ilişkin açıklama da yapan Zeytinoğlu, “Odamızın meslek komite ve meclis Üyeleri seçimlerini 3 Ekim’de gerçekleştireceğiz. Odamıza kayıtlı 3 bin 500’e yakın üyemizden 2 bin 392’si seçimde oy kullanabilecek. Seçimlerde 38 meslek grubu oluşacak. 37 meslek grubunda 5’er komite üyesi, bir meslek grubundan ise 7 komite üyesi seçilecek. Ayrıca seçimlerde 77 meclis üyemiz de seçilecek” dedi.

 

Yönetim kurulu seçimi 10 ekim’de

Sözlerini sürdüren Zeytinoğlu, “10 Ekim 2022 Pazartesi günü ise yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üye seçimleri, disiplin kurulu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin genel kurul asil/yedek üye seçimlerini yapacağız. Yine aynı gün meclis başkanı, başkan vekilleri ve katip üye seçimlerimizi de tamamlayacağız” diye konuştu.

 

KSO dönüşüme liderlik etmeye devam edecek

Yapılacak oda organ seçimlerine tüm üyeleri davet eden Zeytinoğlu, “Seçimlerin şehrimize, sanayicimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sanayicilerimizin kalkınmasına katkıda bulunan, paydaşlarımız ve toplumumuz için değer yaratan Kocaeli Sanayi Odası öncü kurum olma misyonu ile sanayideki dönüşüme liderlik etmeye devam edecek” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat