Özdilek

Siyaset

Kılıçdaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet güzel işlere imza atıyor

Leyla Atakan Şehir Kütüphanesi açılışı için İzmit’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Belsa Plaza önünde kendisini bekleyen vatandaşlara hitap ederek, “Belediye başkanımız İzmit’te çok güzel işlere imza atıyor” dedi.

21 Ocak 2023 Saat: 20:00
Kılıçdaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet güzel işlere imza atıyor
Kılıçdaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet güzel işlere imza atıyor

Kılıçdaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet güzel işlere imza atıyor

Leyla Atakan Şehir Kütüphanesi açılışı için İzmit’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Belsa Plaza önünde kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti. Kılıçdaroğlu konuşmasında, “Belediye başkanımız İzmit’te çok güzel işlere imza atıyor. İzmit’in hak ettiği ve yıllardır yapılmayan hizmetler İzmit’ler artık yapılıyor.

 

“Çok daha güzel hizmetler yapacağız”

Leyla Atakan ismi bir marka. Belediye başkanımız da o isme yakışır çalışmalar yapıyor. Bir eksiğimiz var o da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığıdır. Büyükşehiri de kazanmamız lazım. Büyükşehir belediyesini de kazanacağız. Kazandığımızda da Kocaeli için çok daha güzel hizmetler yapacağız.   

 

“Yeni ve güzel bir başlangıç yapacağız”

Hiç endişe etmeyin. Hakkı hukuku ve adaleti bu ülkeye ya getireceğiz ya getireceğiz. Herkesin hukukunu savunacağız. Birlikte mücadele edeceğiz. Bu ülkede yüzbinlerce ailenin suyu, doğalgazı kesildi. İktidara geldiğimizde kimsenin doğalgazı, suyu kesilmeyecek. Herkes insan onuruna yakışır şekilde yaşayacak. Yeni ve güzel bir başlangıç yapacağız. Herkesin huzur içerisinde yaşadığı Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz.

 

“Hürriyet’i yürekten kutluyorum”

Şimdi sıra Türkiye’ye bu hizmetleri götürmek. İşimiz kolay değil ama çetelere karşı santim geri atmayacağız ve mücadele edeceğiz. Onlar baskılarıyla bizim geri adım atacağımızı sanıyorlar. Bizim verilmeyecek hesabımız yoktur. Biz Kuvayi Milliye geleneğinden geliyoruz. Bayrağımız ve vatanımız var. Açılışını yapacağımız kütüphanede gençler düşüncelerini yarıştıracak. Kütüphaneler çok önemli, kreşler çok önemli. Bu hizmetleri İnşallah sürekli hale getireceğiz. Belediye başkanımızı hepinizin huzurunda bir kez daha yürekten kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat