Özdilek

Kültür/Sanat

KBFT’den fotoğrafa felsefi yaklaşım

Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği (KBFT) farklı disiplinlerden konuklarıyla yaptığı söyleşilere Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Bora Erdağı ile devam etti.

20 Mayıs 2023 Saat: 19:47
KBFT’den fotoğrafa felsefi yaklaşım
KBFT’den fotoğrafa felsefi yaklaşım

KBFT’den fotoğrafa felsefi yaklaşım

Kocaeli’nin en aktif sivil kuruluşu olan KBFT’nin farklı disiplinlerden gelen uzmanlarla yaptığı söyleşiler oldukça dikkat çekiyor.  KBFT 18 Mayıs Perşembe günü Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Bora Erdağı’nı konuk etti.

Bora Erdağı konuşmasına “Fotoğraf ne demektir?” sorusuna farklı açılardan farklı anlamlar yükleyerek başladı. Katılımcılar tarafından ilgiyle ve dikkatle izlenen Doç.Dr. Bora Erdağı felsefe ve fotoğrafı ortak noktalarda ustalıkla buluşturdu. Yaklaşık üç saat süren söyleşi  karşılıklı söz almalar ve yoğun soru – cevaplarla ilerledi. Katılımın bir hayli yüksek olduğu programda izleyiciler gelecek haftalarda söyleşinin tekrarlanması isteğinde bulundu.

KBFT başkanı Ali Fuat Altın’ın  teşekkür belgesi ve KBFT üyesi Faik Kaplan’ın “Biz Bize Engeliz” proje kitabını takdimi sonrası  Doç.Dr. Bora Erdağı ve izleyiciler söyleşi sonrası toplu olarak fotoğraf çektirdi. Program bir sonraki buluşmaya odaklanarak tamamlandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat