Özdilek

Siyaset

İyi Parti Milletvekili adaylarını tanıttı

İYİ Parti Kocaeli teşkilatı aday tanıtımda bulundu. Tanıtıma üç eksikle başlayan İyi Parti, Milletvekili aday tanıtımı Lux Garden Otel’de gerçekleşti.

3 Haziran 2018 Saat: 21:48
İyi Parti Milletvekili adaylarını tanıttı
İyi Parti Milletvekili adaylarını tanıttı

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya İl Başkanı Serdar Kaman, ilçe başkanları, milletvekili adayları Lütfü Türkkan, Harun Demirkaya, Ruhittin Sönmez, Adil Gülez, Ahmet Yeşil, Fuat Berna, Renan Kıran, Ayşegül Babacan, Alper Bircanoğlu, Ayla İlgün ve partililer katılım gösterdi. Tanıtım toplantısına milletvekili adayı Ali Türkşen, Manisa’da programı olduğu için Dijle Akın rahatsızlığından dolayı İbrahim Ömer Toyran ise aracı arıza yaptığı için katılamadı.

Kaman, listeye giren giremeyen herkes değerlidir

Tanıtım programında ilk olarak konuşan İl Başkanı Serdar Kaman, “Biliyorsunuz bundan 15 gün önce adaylar açıklanmadan aday adayı tanıtım programı yapmıştık. Bazı adayları katılamamıştı. Adaylarımız belirlendikten sonra tekrar bir aday tanıtım programı gerçekleştirme gereği duyduk. Aday adaylarımızın tamamı değerli ve vekilliği hak eden arkadaşlarımızdan oluşmuştur. Daha sonra baktığımızda iktidar partisini bir kenara bırakırsak aday adayı başvurusu sayısı en çok bizim partimizden olmuştur. Daha sonra adaylarımız belli oldu. Bazı arkadaşlarımız hayal kırıklığı yaşamış olabilir. Bizim için herkes değerlidir. Listeye giremeyen aday adayı arkadaşlarımızda listeye girebilecek kadar değerli arkadaşlarımızdır. Dolayısıyla bizim aday listesinde aday olamayan arkadaşlarımızın hiç birinde kırgınlık olmamıştır” ifadelerinde bulundu.

İyi Parti Kocaeli Milletvekilleri adayları

Lütfü Türkkan, Ali Türkşen, Harun Demirkaya, Ruhittin Sönmez, Dijle Akın, Adil Gülez, Ahmet Yeşil, Fuat Berna, İbrahim Ömer Toyran, Renan Kıran, Ayşegül Babacan, Alper Bircanoğlu, Ayla İlgün

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat