Özdilek

Siyaset

Hüseyin Erol başvurusunu yaptı

İzmit Belediye Başkan aday adaylığı için CHP İzmit İlçe binasına gelen İKK Başkanı Hüseyin Erol, başvurusunu gerçekleştirdi.

4 Aralık 2023 Saat: 19:20
Hüseyin Erol başvurusunu yaptı
Hüseyin Erol başvurusunu yaptı

Hüseyin Erol başvurusunu yaptı

Erol, “Partimizin başarısını tekrarlamak ve yükseltmek için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim” dedi

 İzmit Kent Konseyi (İKK) Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Belediye Başkan aday adaylığı için CHP İzmit İlçe Başkanlığı’na gelerek başvuru dosyasını CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan’a teslim etti. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği aday adaylık başvurusunda ilçe örgütü ve partililer katılım sağladı.

“Hüseyin Erol bizim ve kent için önemlidir”

Kısa bir açıklama yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “Geçtiğimiz gün Emre Andız şimdide Hüseyin Erol başkanımız aday adaylık başvurularını yaptı. Önemli günler geçiriyoruz. Hüseyin Başkan bizim için oldukça önemli ve kent içinde ayrı bir önemi vardr. İzmit’in huzurunda kendilerine teşekkür ediyoruz. İzmit için elinden geleni yapacağını biliyoruz. 5 yıllık bir iktidarımız var ve bu iktidar bizim için devam edecektir. Hem başkanlığı hem de meclis çoğunluğunu alarak İzmit’i en güzel şekilde yöneteceğiz” dedi.

 “Partimin başarısı için çalışacağım”

İzmit ve Kocaeli için sürekli çalışacağını ifade eden Erol, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimlerinde İzmit Belediye Başkanlığı için CHP İzmit İlçe Başkanlığı'na adaylık başvurumu sunmuş bulunmaktayım. İzmit Belediye Başkanlığı görevi, bir önceki dönemde partimiz adına seçimi kazanan Sayın Fatma Kaplan Hürriyet tarafından yürütülmektedir. Sayın Hürriyet'in partimiz adına tekrar aday gösterilmesi durumunda, partimizin İzmit ve Kocaeli'deki başarısına katkı sağlama sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getireceğim” dedi

 “Bayrağı daha da ileri taşıyacağım”

Açıklamasını sürdüren Erol, “Partimizin ilgili birimlerinin belirleyeceği yöntemle seçilecek olan İzmit Belediye Başkan adayı, CHP'nin kentimizde ve ülke genelinde göstermiş olduğu başarılı yerel yönetim anlayışını daha da ileri taşıma çabası içinde olacağı kuşkusuzdur. Bu bağlamda, bu onurlu görevin parti örgütümüzce şahsıma verilmesi durumunda, partimizin başarısını tekrarlamak ve yükseltmek için elimden gelen tüm çabayı göstereceğim. Aday adaylığı başvurusu sunmam konusunda beni cesaretlendiren, kentimizin siyasi ve sosyal yaşamında birlikte olma onurunu taşıdığım tüm dostlarıma ve aileme teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat