W Travel
Özcan pişmaniye
radyolar
Haber reklam

Spor

Efsane Kocaelisporlulara özel plaket

zmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yıllar sonra özel plaketle onurlandırdığı Kocaelispor tarihinde şampiyonluk yaşamış efsane isimleri plaketlendirildi.

18 Mayıs 2021 Saat: 21:12
Efsane Kocaelisporlulara özel plaket
Efsane Kocaelisporlulara özel plaket
ekoyaşam

Efsane Kocaelisporlulara özel plaket

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yıllar sonra özel plaketle onurlandırdığı Kocaelispor tarihinde şampiyonluk yaşamış efsane isimler, “Bizi unutmayanları biz de unutmayız” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi

 

 

Kocaelispor’un dününe, bugününe ve yarınına büyük önem veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Yeşil-Siyahlı camia için anlamlı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. ‘Dünden Bugüne Şampiyon Kocaelispor’ dergisi ve posteri çıkararak, Kocaelispor tarihindeki tüm şampiyonluklarla ilgili hafızaları tazeleyen başkan Hürriyet, bu şampiyonluklara katkı sağlayan başkan, teknik adam ve futbolculara üzerinde adlarının yazılı olduğu özel plaketler yaptırdı.

 

Bu kargo farklı kargo

İzmit Belediyesi hem Kocaelispor dergisi ve posterini, hem de plaketleri efsane isimlere ulaştırmaya başladı. Anlamlı hediyeler 1980 ile 2020 yılları arasında yaşanan şampiyonluklarda katkıları olan isimlere hem elden takdim ediliyor, hem de kargoyla gönderiliyor. Özellikle kargo poşetinden bu derece anlamlı bir hediye çıktığını gören Kocaelispor’un özel isimleri, büyük bir şaşkınlık yaşıyor, ardından kendilerini unutmayan başkan Hürriyet ve Kocaelispor camiasına teşekkürlerini iletiyor. Kocaelispor’un çok vefalı bir camia olduğunu ifade eden efsane isimler, Başkan Hürriyet aracılığıyla tüm Kocaelisporlulara selamlarını iletiyor.

 

Şaka mı yoksa gerçek mi?

Efsane isimler, adres bilgisi almak için kendilerini arayan belediye personeliyle oldukça ilginç diyaloglar da yaşıyor. Kimileri kendisine şaka yapıldığını düşünürken, bazıları ise yıllar sonra hatırlanmış olacağına inanamıyor. Efsane isimler hediyelerin kendilerine ulaşmasıyla birlikte, “Hayatımızda birçok kulüpte başarılara imza attık ama hiçbir kulüpten böyle bir hediye almadık. Üstelik bir kadın belediye başkanı ince düşüncesiyle bizleri onore etti. Gerçekten çok mutlu olduk. Bizi unutmayanları biz de asla unutmayacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat