radyolar

Siyaset

Yenişehir'de Semiha Gündoğdu İYİlere katıldı

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı mahallerde ekipleri tamamlamaya devam ediyor. Yenişehir mahallesine mevcut Mahalle Başkanı Mehmet Ergin Demirel ile birlikte çalışmak üzere Semiha Gündoğdu görevlendirildi.

12 Ocak 2022 Saat: 07:21
Yenişehirde Semiha Gündoğdu İYİlere katıldı
Yenişehir'de Semiha Gündoğdu İYİlere katıldı
ekoyaşam

Yenişehir'de Semiha Gündoğdu İYİlere katıldı

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı mahallerde ekipleri tamamlamaya devam ediyor.
Yenişehir mahallesine mevcut Mahalle Başkanı Mehmet Ergin Demirel ile birlikte çalışmak üzere Semiha Gündoğdu görevlendirildi. Görevlendirilme belgesini İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız takdim etti.
Atama sonrası bir açıklama yapan İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz; "Yenişehir mahallesi İzmit'imizin en büyük mahallesi. Mevcut mahalle başkanımız Sn. Mehmet Ergin Demirel çalışmalarına devam ediyor. 24 bin kişilik bir mahallede tek kişi çok zorlanabilir. Teşkilat Başkanımız Sinan Yıldız ve Teşkilat Komisyonunun çalışmaları neticesinde Yenişehir mahallesine Sn. Semiha Gündoğdu'nun atamasını gerçekleştirdik. Temsilcilerimizden ekip kurmalarını talep ettik. Sn. Gündoğdu'nun bize desteği fazlasıyla olacaktır. Yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat