W Travel
Gölcük belediyesi
radyolar

Spor

Olta Balıkçılarından desteğe teşekkür

Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneğin 8 ayrı ülkeden, ülkemizin 13 ayrı şehrinden usta olta balıkçıların katıldığı, toplamda 1239 balığın tutulduğu yarışmaya destek verenlere teşekkür etti.

1 Kasım 2021 Saat: 22:29
Olta Balıkçılarından desteğe teşekkür
Olta Balıkçılarından desteğe teşekkür

Olta Balıkçılarından desteğe teşekkür

Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Kadir Cihan Pestil, Değirmendere Yüzbaşılar Sahili’nde yapılan 8 ayrı ülkeden, ülkemizin 13 ayrı şehrinden usta olta balıkçıların katıldığı, toplamda 1239 balığın tutulduğu yarışma sonrasında bir açıklama yaptı ve bu büyük organizasyona destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

Kadir Cihan Pestil açıklamasında ise şunları söyledi: “Aylardır adeta nakış işlercesine, en ufak ayrıntısına bile saatlerce istişareler yaparak, eksik bir şey kalmasın diye kılı kırk yararak hazırlandığımız yarışmamızı çok şükür ki kazasız, sorunsuz sıkıntısız bir şekilde tamamladık.

Bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz yarışmamızda bizlere her türlü imkânı sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyemize, Gölcük Belediyemize, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanlığımıza teşekkür ederiz.

Yarışmamızda dağıttığımız çeşitli hediyeleri sağlayan, ana sponsorlarımız Cengiz Balıkçılık, Çakır Oto Fren ve Çapa Balıkçılık Ekipmanlarına, sponsorlarımız olan Karan Balıkçılık, Mutlu Balıkçılık, Marmara Yem, Köse Av Bayii, Kurtoğlu Av Bayii, Master Fisherman, Semih Fishing, Balaban Cam, Rastgele Av, Kadınlar Kulübü, Gencer Mermer, Ayaz Pastanesi Başiskele, Easy Mix, İpek Pişmaniye, Rovaas Bilişim, Kocaeli Bazlama ve Er Metal’e tüm katılımcılar adına teşekkür ederim.

Davetimize icabet ederek, yarışmamıza 8 ayrı ülkeden katılan yabancı misafirlerimize, ülkemizin 13 ayrı şehrinden katılım sağlayan kıymetli dernek, spor kulübü ve takım üyesi misafirlerimize çok teşekkür ederim.

Destek verenlere teşekkür etti

Yarışmamızın açılış ve kapanış törenlerinde katılımlarıyla bizlere destek olan, Kocaeli Millet Vekilimiz Sn. Radiye Sezer Katırcıoğlu’na, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir Büyükakın’a, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sn. Yaşar Çakmak’a  Başiskele Kaymakamımız Sn. Necip Çakmak’a, Gölcük Kaymakamımız Sn. Cengiz Karabulut’a, Gölcük Belediye Başkanımız Sn. Ali Yıldırım Sezer’e, Kandıra Belediye Başkanımız Sn. Adnan Turan’a, İl Kültür ve Turizm müdürümüz Sn. Fatih Taşdelen’e, Balıkçılık ve Su ürünleri İl müdürümüz Sn. Murat Çoşkun’a,  İmeak Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanımız Sn. Vedat Doğusel’e, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanımız Sn. Mesut Önem’e, göndermiş olduğu tebrik ve davet mesajıyla bizleri onurlandıran Yunanistan Balıkçılar Federasyonu Başkanına, ülkemizin çeşitli illerinden misafir ettiğimiz Dernek başkanlarımıza, yarışmamızı izleyici olarak takip eden tüm misafirlerimize, Derneğim ve şahsım adına teşekkür ederim. İstemeden de olsa kırdığımız, incittiğimiz, memnun edemediğimiz birileri var ise, sürçülisan ettiysek af ola. Karadeniz’in hırçın dalgalarında boğuşmak ve bu heyecanı tekrar bizimle birlikte yaşamak için Extreme Surfcasting 2022 Kandıra’da görüşmek üzere” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat