adres fındık
Kurtlar Turizm
oya
koto
Haber reklam

Siyaset

Nihat Değer’den Hürriyet’e destek açıklaması

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, son günlerde tartışılan belediye kadrolarıyla ilgili destek İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan’a geldi.

10 Eylül 2019 Saat: 16:10
Nihat Değer’den Hürriyet’e destek açıklaması
Nihat Değer’den Hürriyet’e destek açıklaması

Nihat Değer’den Hürriyet’e destek açıklaması

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, son günlerde tartışılan belediye kadrolarıyla ilgili destek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’te geldi.

Nihat Değer’den Hürriyet’e destek açıklaması

Nihat Değer’in açıklaması şöyle:

      BASINA VE KAMUOYUNA

     Siyasi iktidar ülkemizi de,  belediyeleri de mahvettiler. Yerel seçim sonucunda kazandığımız belediyeleri bize devrettiler. Belediyeleri büyük borçlar içinde bıraktılar. 17 yıldır yerelde ve genelde kadrolaşmaları biz yapmadık.  Biz daha yeni başladık 17 yıldır ülkemizi ve belediyeleri yöneten asıl sorumlu olan ve yönetenler düşünsünler.

   Kocaeli de AKP nin 11 İlçe de belediye başkanı ve büyükşehir belediye başkanı da aynı partililer.  Aynı partide farklı isimleri belediye başkanı yapıyorlar. Belediyede tüm kadroyu değiştiriyorlar ve çıt yok.

     Kocaali’de bir belediyeyi CHP  (İzmit’i )kazanıyor. Bütün gözler İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet’te. bir elamanın yeri değişiyor eleştirenler, çamur atanlar ve  yerden yere vuran vurana.  Farklı siyasi partiden belediye alınmasına rağmen işten çıkarma yapmıyor. Oysa AKP de aynı siyasi partiden farklı bir isim belediye başkanı oluyor ve başkan yardımcıları dahi tüm kadroyu değiştiriyor ve yeniden kendi kadrosunu kuruyor kimseden çıt çıkmıyor.

Fatma Kaplan Hürriyete ne kadar çamur atarlarsa atsınlar nafile boşa çıkar.

 Çünkü şeffaf ve sosyal bir belediyecilik uyguluyor.

  Ülkemizdeki ve Kocaeli’nde gündemi değiştirmek için bu boş işleri bırakın. Ülkemiz çok ciddi bir sıkıntılı süreçten geçiyor.  Kaybeden AKP’ li belediyelerin her geçen gün açıkları daha çok ortaya çıkıyor. İstanbul, Ankara, İzmit ve aldığımız tüm belediyelerimiz bunu en iyi şekilde halka, sosyal belediyeciliğin nasıl olduğunu 5 ayda göstermeye başladılar. Bundan sonra halkın çıkarına olan daha büyük sürprizlerde gelecek. Bizim belediyecilik anlayışımızın geçmişten örnekleri var.  Bugün de İzmir, Eskişehir, İzmit ve benzeri belediyelerimizin dünyada konuşulan belediyeler olduğu unutulmamalıdır. Belediyecilik denilince akla sosyal belediyecilik anlayışı ve Cumhuriyet halk Partisi gelir. Kocaeli dede bu anlayışı İzmit belediye başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet yapıyor. Şu konserde şu olmuş diyen anlayış önce kendilerine bakacaklar.

-          İNADINA SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZ

-          İNADINA FATMA KAPLAN HÜRRİYET

 

                                                                                                                                              NİHAT DEĞER

                                                                                                                             CHP DERİNCE İLÇE BAŞKANI

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat