adres fındık
Kurtlar Turizm
oya
koto
Haber reklam

Spor

Cumhuriyet TIR’ı Cumhuriyet Parkı’nda

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 30’uncu yılı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yılı anısına hazırlanan Cumhuriyet Tırı İzmit Cumhuriyet Parkı’na geldi

9 Ağustos 2019 Saat: 13:49
Cumhuriyet TIR’ı Cumhuriyet Parkı’nda
Cumhuriyet TIR’ı Cumhuriyet Parkı’nda

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 30’uncu yılı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yılı anısına hazırlanan Cumhuriyet TIRI, İzmit Cumhuriyet Parkı’na geldi. 4 gün boyunca Cumhuriyet Parkı’nda kalacak olan TIR’da, Cumhuriyetin kuruluşu ile ilgili fotoğraflar ve Atatürk’ün hatırları ile ilgili eşyalar yer alıyor.

İlk ziyaret CHP'den

Cumhuriyet Parkı’nda bugün açılışı yapılan Cumhuriyet TIR’ının ilk ziyaretçileri CHP İl Örgütü yöneticileri oldu. ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl,  ADD İzmit Şube Başkanı Ahmet Kavas ve ADD yöneticilerini ziyaret eden CHP yönetiminin ardından vatandaşlar da TIR’ı ziyaret etti.

Derince'den izin verilmemişti

Cumhuriyet TIR’ının Kocaeli’de ilk ziyaret noktalarından biri olan Derince’de, Tır’a Belediye Başkanı Zeki Aygün tarafından izin verilmemişti. Sonrasında Cumhuriyet TIR’ının açılışı İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından yapılmıştı.

Cumhuriyet TIR’ı, Cumhuriyet Parkı’nda

4 gün boyunca İzmit'te olacak

ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl, “TIR 4 gün boyunca burada olacak. Karamürsel ve Gölcük’e gidecek. 19 Ağustos’ta depremi anma etkinliği olacak. İzmit ve Kocaeli Şubesi tüm ziyaretçileri bekliyor. ADD satış standı da var. Anı defterine isteyen yazı yazabiliyor” dedi.

Cumhuriyet TIR’ı, Cumhuriyet Parkı’nda

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat