adres fındık
W Travel
Özcan pişmaniye
secret agrden
Radyo
Haber reklam

Güncel

Bayrakları birleştirdi

İş adamı Abdin Öztürk, Azerbaycan'a destek olmak amacıyla simgesel olarak Türk bayrağı ile Azerbaycan bayrağını birleştirip iş yerinin önüne yaptırdığı göndere çektirdi.

15 Ekim 2020 Saat: 12:29
Bayrakları birleştirdi
Bayrakları birleştirdi
ekoyaşam
Bayrakları birleştirdi
KOCAELİ (AA) - Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde Ermenistan'ın saldırısına uğrayan Azerbaycan'a destek olmak amacıyla Türkiye ve Azerbaycan bayrakları asıldı.

İş adamı Abdin Öztürk, Azerbaycan'a destek olmak amacıyla simgesel olarak Türk bayrağı ile Azerbaycan bayrağını birleştirip iş yerinin önüne yaptırdığı göndere çektirdi.

Öztürk, yaptığı açıklamada, kardeş Azerbaycan halkının her zaman yanında olduklarını söyledi.

Konuşmanın ardından Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Öztürk ve beraberindekilerin katılımıyla, 8x12 metre ebadındaki Türkiye ve Azerbaycan bayrağı göndere çekildi.

- Kartepe Belediyesine "sıfır atık" belgesi

"Sıfır Atık Yönetim Sistemi" çalışmaları yürüten Kartepe Belediyesi, "Sıfır Atık Belgesi" aldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Kartepe Belediyesinin ilçe genelinde başarılı çalışmalar yaptığı bildirildi.

Kartepe Belediyesi ilk olarak 'Sıfır Atık Yönetim Sistemi' yönetmeliğini hizmet binasında uygulamaya soktu. Binadaki katlara ikili ve dörtlü gruplar halinde kağıt-karton, plastik, metal, cam ve evsel atık kumbaraları yerleştirildi.

Sıfır Atık Yönetmeliği kapsamında personelin masa altlarında bulunan bireysel çöp kovaları da kaldırılarak katlarda yer alan ayrıştırma kumbaralarına atılıyor.

Atık Getirme Merkezi’nde biriktirilen atıklar ise bertaraf ve geri dönüşüm için bakanlık tarafından yetkilendirilmiş lisanslı firmalara teslim ediliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat