W Travel
Gölcük belediyesi
radyolar

Kültür/Sanat

Bağımsız Fotoğrafçılar Bilecik'in Kırmız biberini fotoğrafladılar

Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği hafta sonu Bilecik Çukurören Köyü (Kırmızı acı biberi ile meşhur),Şelale,Kınık (çömlekçiler),Küçük elmalı tabiat parkı ve Bakraz gölü içerisinde kalan Günyurdu Köyündeydile

15 Kasım 2021 Saat: 12:32
Bağımsız Fotoğrafçılar Bilecikin Kırmız biberini fotoğrafladılar
Bağımsız Fotoğrafçılar Bilecik'in Kırmız biberini fotoğrafladılar

Bağımsız Fotoğrafçılar Bilecik'in Kırmız biberini fotoğrafladılar

İlimizin en faal sivil Toplum Örgütlerinden biri olan, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği,14.Kasım.2021 Pazar gününü de boş geçirmedi.

Topluluk üyeleri Bilecik Çukurören Köyü (Kırmızı acı biberi ile meşhur),Şelale,Kınık (çömlekçiler),Küçük elmalı tabiat parkı ve Bakraz gölü içerisinde kalan Günyurdu Köyünü fotoğrafladılar.
Yurdumuzun güzel köşelerini fotoğraflamaya devam eden grup üyelerine aynı zamanda eğitim desteği de verilerek,Öğrenmeyi, yaparak yaşayarak,deneyimlemeleri sağlanıyor.
Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği Başkanı Kemal Kaya, Gezilerimize olan ilgi her geçen gün artıyor.Bu güvene layık olmak için biz de daha fazla çalışıyoruz dedi.
Ayrıca, gezilerde çekilen fotoğrafların okumaları,Cuma günleri saat 19.00 da İzmit Belediyesi Sanat Galerisinde KOU GSF Öğretim Görevlisi Ali Fuat Altın Hocamız tarafından yapılmaktadır.
Fotoğraf konusunda kendini yetiştirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu etkinliklere, fotoğraflarınızla katılımlarınızı bekliyoruz.Etkinliklerimiz ücretsiz olup,herkese açıktır.dedi

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat