adres fındık
W Travel
Özcan pişmaniye
secret agrden
Radyo
Haber reklam

Siyaset

Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar

Yeniden refah partisi Kocaeli il teşkilatı, aralık ayı il divan toplantısını önümüzdeki gün gerçekleştirdi. Divan toplantısında konuşan Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar ifadesini kullandı.

19 Ocak 2020 Saat: 22:07
Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar
Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar
ekoyaşam

Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar

Yeniden refah partisi Kocaeli il teşkilatı, aralık ayı il divan toplantısını önümüzdeki gün gerçekleştirdi. Divan toplantısında konuşan Aras, memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar
ifadesini kullandı.

Yeniden refah partisi milli görüş konferans salonunu hizmete açtı..

Yeniden refah partisi Kocaeli il teşkilatı, aralık ayı il divan toplantısını önümüzdeki gün gerçekleştirdi.

İl divan toplantısı milli görüş konferans salonunda yapıldı. Milli görüş konferans salonu 252 kişilik kapasiteye sahip, partinin eğitim programları ve diğer toplantıları için hazırlanan salon parti binası içerisinde hizmet verecek.

İl divan toplantısı boyunca, on iki ilçe başkanı ve il başkan yardımcıları ayrı ayrı raporlarını divana sundular.

Çayırova ilçe teşkilatı Bangladeş de su kuyusu açtırdı..

İlçesinin raporunu sunan, Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, Bangladeş de, partinin Çayırova teşkilatı olarak bir su kuyusu açtırdıklarını ilan etti. Açılan su kuyusunun görüntülerini, partililer ile paylaşan Dönmez, salondan kuvvetli alkış aldı.

Memleketin büyük ekmeğini yandaşlar yiyorlar..

İl divan toplantısında söz alan il başkanı ve genel başkan danışmanı Mehmet Aras’ ın gündeminde yine iktidar vardı. Aras iktidarı, sosyal adaletsizlik ve ekonomideki dengesizlik üzerinden eleştirdi.

Eline aldığı ekmekler üzerinden iktidarı eleştiren Aras, ekmekleri basına göstererek; 

“işte bu çalışan kesimin ekmeği, bu çalışan kesim 70 milyon mevcuda sahip. Bu işsiz ve yoksulun simidi, bunlar da 10 milyon kişi. İşte bu büyük ekmek ise hortumcuların, müteahhitlerin ve yandaşların ekmeği, peki bu büyük ekmeği yiyenler kaç kişi, 5.000 kişi. İşte görüyorsunuz memleketin ekmeğinin büyüğünü yandaşlar ve yiyorlar.

Peki kim çözecek bu adaletsizlik sorununu? Bu sorunu yandaşlar, mental yorgunluğu olanlar, metal yorgunluğu olanlar, ihale hesabı yapanlar, asla çözemez.

Bu sorunu ancak dünyevi çıkar için değil ulvi idealler için siyaset yapanlar çözebilir, milli görüşçüler çözebilir.”

Siyaset milletin çıkarı için yapılırsa ibadet olur, şahsi çıkar için yapılırsa rezalet olur..

Aras konuşmasında; “toprak uğrunda ölen varsa vatandır mısrasını söyledikten sonra, siyaset 83 milyonun çıkarı için yapılırsa ibadet olur, şahsi çıkar için yapılırsa rezalet olur, fırsatçılık olur” dedi.

İl divan toplantısı sonrasında, büyük birlik partisi ve mhp den istifa ederek yeniden refah partisine katılanlara rozetlerini takan Aras, partisine yeni katılanları tebrik etti. Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Aras İstanbul’ da konuştu..

Kocaeli il başkanlığı görevi ile birlikte, genel başkan danışmanlığı ve bölge sorumluluğu görevini de yürüten Aras, il divan toplantısı sonrasında partinin İstanbul Kadıköy ilçe teşkilatının kongresine katıldı.

Yeniden refah partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ ın da hazır bulunduğu kongrede, selamlama konuşması yapan Aras, İstanbullulara Kocaeli halkının selamlarını iletti, siyasi tecrübelerini paylaştı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat