adres fındık
Kurtlar Turizm
ekoyaşam
koto
Haber reklam

Güncel

Sedaş Muhtarlarla etkin iletişim içinde

SEDAŞ’ın Kartepe İlçesinin şebeke operasyonundan sorumlu olan SEDAŞ Şebeke İşletme Bölge Sorumlusu Mehmet Emin Altunezen...

26 Ekim 2018 Saat: 01:37
Sedaş Muhtarlarla etkin iletişim içinde
Sedaş Muhtarlarla etkin iletişim içinde

Sedaş Muhtarlarla etkin iletişim içinde

Sedaş Muhtarlarla etkin iletişim içinde SEDAŞ’ın Kartepe İlçesinin şebeke operasyonundan sorumlu olan SEDAŞ Şebeke İşletme Bölge Sorumlusu Mehmet Emin Altunezen, Kartepe Muhtarlar Dernek Başkanlarına Muhtarlar Günü için nezaket ziyaretlerini gerçekleştirdi. Mehmet Emin Altunezen Dernek Başkanlarına sorumluluk alanındaki Kartepe ilçesindeki tüm mahalle ve köy muhtarlarının, muhtarlar gününü kutladığını bildirdi.

Sedaş Kartepe Muhtarlarını unutmadı

SEDAŞ Şebeke İşletme Bölge Sorumlusu Mehmet Emin Altunezen, SEDAŞ olarak şehrimize, ilçelerimize, mahallelerimize 7/24 kesintisiz elektrik için hizmet sunmaya devam ediyoruz. Muhtarlarımıza Muhtarlar Günü vesilesi ile nezaket ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve bu özel günlerinde kendilerini tebrik ediyoruz. Mahalle ve köylerinde muhtarlarımızın en iyi hizmeti verilebilmeleri için sağlıklı mutlu günlerde kendilerine başarılı çalışmalar ve kolaylıklar diliyoruz.” diye konuştu.

Kartepe Muhtarları, SEDAŞ’ı temsilen kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti  ifade ederken, “Kutlama için yaptığınız bu nezaket dolu ziyaret bizleri onurlandırdı. Bizlere verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız için çok teşekkür ediyoruz” dediler.

SEDAŞ hakkında

SEDAŞ, Doğu Marmara’da yer alan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini kapsayan yaklaşık 20 bin kilometrekarelik yüz ölçüm üzerinde, toplam 4 il, 45 ilçe, 49 Belediye, 766 köy ve 1344 mahalle'de 1,7 milyon tüketiciye, 3,5 milyon nüfusa 1700 çalışanıyla, 24 saat kesintisiz olarak enerji dağıtım hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ile Avrupa’nın en büyük on lider enerji şirketi arasında yer alan CEZ Group’a ait bir kuruluş olan SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyetleri kapsamında, bölgesindeki abonelere kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermeyi hedefleyerek, bu kapsamda oluşan arızalara hızla müdahale eder, 7/24 kesintisiz ve güvenilir hizmet vermek üzere elektrik dağıtım şebekesinde gerekli operasyonları gerçekleştirir. Bu faaliyetleri, sayısı 33’e varan dağıtım merkezi ve toplamda 22 Müşteri Hizmetleri Merkezi üzerinden yürüten SEDAŞ’ın, 2017 yılsonu itibarıyla Doğu Marmara’yı kapsayan faaliyet bölgesindeki 4 ilde, dağıtılan toplam elektrik miktarı 9,7 milyar kWh’tir.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat