Kocaeli Haberci - Sağlık
Kartepe’den her okula hijyen seti
Kartepe’den her okula hijyen seti
Kartepe Belediyediyesi sağlıklı ve güvenli bir eğitim için yüz yüze eğitim veren okullara dezenfektan seti dağıtıldı.
21 Ekim 2020 Saat: 12:23

Kartepe’den her okula hijyen seti

Yüz yüze eğitim öncesi okulları detaylı bir şekilde dezenfekte ettiren Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla sağlıklı ve güvenli bir eğitim için yüz yüze eğitim veren okullara dezenfektan seti dağıtıldı.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde okulları dezenfekte ederek eğitime hazır hale getirdi. İlçe genelinde yüz yüze eğitim eğitim veren anaokulu, ilk, orta ve liseden oluşan 85 okula dezenfektan paketleri teslim edildi. 

 

Paketler teslim edildi

Covid-19 tedbirleri kapsamında Kartepe’de ki 85 okula dağıtılan dezenfektan setlerinde el dezenfektan aparatı ve sıvısı, yüzey temizleyici, çamaşır suyu ve sıvı savun yer aldı. Hazırlanan paketler Kartepe Belediye Başkanı Kocaman tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek’e teslim edildi. Belediye ekipleri tarafından hijyen paketleri tüm okulların kapılarına kadar ulaştırıldı. 

 

Kocaman’a teşekkür

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek “Belediye başkanımız bizlerle uyumlu ve her konuda destekleyici bir yaklaşımla çalışmaktadır. Covid-19 sürecinde bizlere çok önemli destekler vermiştir. Okullarımızın ihtiyacı olan dezenfektan paketlerini teslim edip, tek tek okullarımıza ulaştırıyorlar. Belediye başkanımız başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Her zaman hazırız

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Dünya genelinde Covid-19 ile mücadele devam etmektedir. Bizler ilçe genelinde dezenfektan çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Bilim Kurulunun uygun görmesi sonrasında okullarımızda eğitim-öğretim başladı. Bizlerde belediye olarak milli eğitim müdürlüğümüz ile işbirliği yaparak bütün okullarımıza dezenfektan paketlerini teslim ettik. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Bizlerde her daim taşın altına elimizi sokmaya hazırız” açıklamasında bulundu.    

Depolama Taşıma iletme sistemi Merdiven Tırmanma Cihazı Engelli merdiven tırmanıcı Uluslararası evden eve nakliyat Adaklık lazer epilasyon Ankara evden eve nakliyat