adres fındık
Kurtlar Turizm
oya
koto
Haber reklam

Güncel

Hürriyet sözünü tuttu, Bayraktar asfalta kavuştu

Hıdrellez kutlamalarında Bayraktar köylülerine delik deşik olan köy yolları için asfalt sözü veren Hürriyet Bayraktar köyünü asfalta kavuşturdu.

6 Temmuz 2019 Saat: 23:36
Hürriyet sözünü tuttu, Bayraktar asfalta kavuştu
Hürriyet sözünü tuttu, Bayraktar asfalta kavuştu

Hürriyet sözünü tuttu, Bayraktar asfalta kavuştu

Hıdrellez kutlamalarında Bayraktar köylülerine delik deşik olan köy yolları için asfalt sözü veren Hürrüyet Bayraktar köyünü asfalta kavuşturdu.

 

İzmit’in Bayraktar Köyü Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sayesinde 17 yıl sonra asfaltla tanıştı.

İzmit merkeze sadece yaklaşık  7 kilometre uzaklıktaki Bayraktar köyünün yolu  baştan sonra asfaltla kaplandı. Yıllardır köstebek yuvasını andıran yolun asfaltlanması çalışmalarını Başkan Hürriyet de bizzat takip etti.

 

Bayram sevinci yaşadılar

 

Bayraktar’da bin 600 metre uzunluğundaki yolun yapımında 685 ton PMT  ile  4000 ton asfalt kullanıldı.

Asfalt çalışması Bayraktar’da adeta bayram sevinci yaşattı. Yıllardır adeta bostan tarlasını andıran yolu kullanmak zorunda kalan Bayraktar köyü sakinleri “ Fatma Başkanımız  geldi yüzümüz güldü. Ayağımız asfalt gördüğü için yaşadığımız mutluluğu kelimelerle anlatamayız. Bizlere bu mutluluğu yaşattığı için belediye başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştular.

Bayraktar Muhtarı Ali Cevat Tomardur da “ 17 yıldır asfalta hasrettik. Belediye Başkanımız bize asfalt sözü vermişti. Bu sözünü de kısa süre içinde yerine getirdi. Bayraktar halkı olarak Başkanımıza minnettarız” dedi.

 

Halkımız mutluysa biz de mutluyuz

 

Başkan Hürriyet te “ halkımızın sorunlarını çözmek için bu görevlere  geldik. Bayraktar halkı da yolun bozuk olmasından büyük sıkıntı  yaşıyordu. Bu daha başlangıç. Halkımızın da desteği ile hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Yaptığımız hizmetlerle halkımızı mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize. Gece gündüz halkımız için çalışacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat