adres fındık
Kurtlar Turizm
koto
idris
Mecit Ünal
Mecit Ünal

Dalkılıç Dilovalıyı gerçek başkanına kavuşturacak

Dalkılıç Dilovalıyı gerçek başkanına kavuşturacak Ercan başkanın, girdiği seçimlerde ipi göğüsleyemediği zamanlarda bile çok ciddi oy alan bir politikacı olma özelliği de var.

25 Şubat 2019 Saat: 07:59

Dalkılıç Dilovalıyı gerçek başkanına kavuşturacak

Dalkılıç Dilovalıyı gerçek başkanına kavuşturacak Ercan başkanın, girdiği seçimlerde ipi göğüsleyemediği zamanlarda bile çok ciddi oy alan bir politikacı olma özelliği de var. yorum/haber…

 

Dalkılıç Dilovalıyı gerçek başkanına kavuşturacak

 

Ercan Dalkılıç’ın hakkını vererek başlamak gerekirse, Dilovası ilçesinin sevilen, sayılan, güvenilir olmasının yanı sıra ilçenin kurucu belediye başkanıdır.

 

Belde dönemleri dahil bu ilçenin üç dönem belediye başkanlığını yapmış tecrübeli bir siyasetçi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin kayıtlı bir üyesi olmasına karşın her siyasi parti ve partililer içinde her kulvarda siyasi ağırlığı olan halk politikacısı örneğidir.

 

Ercan başkanın, girdiği seçimlerde ipi göğüsleyemediği zamanlarda bile çok ciddi oy alan bir politikacı olma özelliği de var.

 

Kocaeli siyasetinin Dilovası ayağında partilerüstü kimliğiyle Saadet Partisi’nin adayı olarak lider özelliğine uygun davranmayı bilen bir politikacı.

 

Saadet Partisi adayı olurken, gerçek başkanını arayan Dilovası halkının susamışlığı, açıklama salonuna üçbin kişinin katılmasıyla yansımıştı zaten… Üçbin kişinin önemi çok büyük. 30 bin seçmenin bulunduğu ilçede üçbin kişiyle açıklama yapmak her siyasetçiye nasip olmuyor.

 

Dilovası halkının içine girdiğiniz zaman vatandaşlardan; “Ercan Dalkılıç ilçemizin daha önce belediye başkanlığı görevini yerine getirmiş güvenilir bir liderdir. Dalkılıç’ın Dilovası için Kömürcüler OSB’sine karşı vermiş olduğu mücadele ortadadır. Hizmet anlamında güzel şeyler yapacağına inanıyoruz. Ercan başkan bize bunlar için güven veriyor. Bize de düşen Dilovası için elini taşın altına koyacak olan, ‘Rantçıları temizlersem Dilovasının bütçesi bize yeter’ diyen, başkanımız Ercan Dalkılıç’a tüm gücümüzle destek vererek 31 Marttan yüzümüzün akıyla çıkmak olacaktır. Bu işin artık partisi yok. Biz Ercancıyız… Bak ben MHP’liyim ama Ercan başkan için ev ev çalışma yapıyorum. Öyle birilerinin söylediği gibi biz birbirimizden ayrışmış değiliz. Ercan başkanın etrafında toplandık ve var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim çalışmalarımızın içinde her kökenden ve her siyasi partiden insan var. Ve biz birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Bizi bölemeyecekler. Ercan başkanın bizleri bir araya getirerek sağladığı mozaik, Türkiye’ye örnek olacak bir çalışmadır. AKP ve MHP bizi bölmek için her türlü oyunu oynuyor. Ancak biz bu defa partilerin dediklerine bakmıyoruz” sözlerini duyabiliyorsunuz.

 

Dilovasının, Türkiye gündeminde yerini “kanser ovası” yakıştırmasıyla alması, yaşayanları üzdüğü sözlerinden anlaşılıyor.

Konuştuğumuz üzgün vatandaşlar; “Biz oy verdik belediye başkanı yaptık, yine oy verip milletvekili yaptığımız adamın inkar ettiği gerçekler bizi çok üzüyor. Bizim için gerçek araştırmalar yapan Profesörü içeri attırdılar. Biz Dilovalı olarak üvey evlat muamelesi görüyoruz. Bunlar bize gelip hangi yüzle oy istiyorlar. Geçen gün iktidarın il başkanı mahalleden kovuldu. Bakan aynı şekilde yuhalandı. Bize bu güne kadar yalan söyleyenler bizden oy istemesinler, onlara oy yok… Bizim hayatlarımızı rantçılara peşkeş çekenler gitsinler kendi çöplüklerinden oy istesinler… Biz ‘Dilovası’nı üvey evlat muamelesinden kurtarmak için aday oldum’ diyen Ercan başkanımızdan başkasına oy vermeyeceğiz” diyorlar.

 

Tüm bu yaşanan gerçeklerin etrafında halkı bütünleştirmeyi başaran, tek başına bir parti olan Ercan Dalkılıç’a başarılar dilerken sadece şapka çıkarılır. Yolun açık olsun başkan…Sen bu işi sandıktan önce bitirmişsin…

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Hürriyet Kocaeli’de Ak Partinin beynini aldı (2)9 Nisan 2019 Saat: 09:36
CHP 2004 yılında İzmit’i kaybederek neleri kaybettiğinin farkına şimdi varacak. Halkın arasında olmayan CHP’nin anlı şanlı yöneticilerinin kulağına hiç gelmemiştir sanırım.
Hürriyet Kocaeli’de Ak Partinin beynini aldı (1)5 Nisan 2019 Saat: 14:15
Martın sonu bahar… Güzel bir bu slogan, kulağa hoş geliyor.
Serdar Kaman Kocaeli’de siyasi bir aktördür2 Nisan 2019 Saat: 19:32
Bir yerel seçim daha geride kaldı.
100 bin Hürriyet’iz attığınız çamurun izi kalmayacak29 Mart 2019 Saat: 13:19
Yerel seçimlere 4 gün var…
Gönlüm yeni 13-0’dan yana26 Mart 2019 Saat: 15:51
Gönlüm yeni 13-0’dan yana … Halkta karşılığı olanlar ipi göğüsleyecek. Bugüne gelinceye kadar, parası olanlarla yüreği olanlar sahalardaydı.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat