adres fındık
Kurtlar Turizm
Oya Perde
koto

Güncel

CHP’liler Kocaeli Sokak’ın 1.Yılını Kutladı

CHP’liler, yayın hayatında birinci yılını dolduran Kocaeli Sokak Dergisi’ndeki kutlama etkinliklerine katıldı.

14 Nisan 2018 Saat: 19:50
CHP’liler Kocaeli Sokak’ın 1.Yılını Kutladı
CHP’liler Kocaeli Sokak’ın 1.Yılını Kutladı

Kutlamalara katıldılar

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve yönetim kurulu üyeleri Hakan Çakar, Dalistan Filiz, Arda Başaran, meclis üyeleri Veli Beyaztaş ile Birol Sağlam, Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Sokak Dergisi’nin 1. yıl kutlamalarına katıldı. Kocaeli Sokak Dergisi’nin yayın yönetmeni Ahmet Yavuz ve dergi çalışanları, davetlilerle yakından ilgilendi.

Sokağın sesi oldular

İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve ekibi, dergi çalışanlarını tebrik ederek başarılar diledi. Küçükkaya, “Kocaeli’de sokağın sesi olarak bu zamana kadar başarılı bir şekilde yayın hayatını devam ettiren Kocaeli Sokak Dergisi çalışanlarına başarılar diliyorum. Umuyoruz ki bundan sonra da daha nice yıllarda sokağın sesi olmaya ederler” dedi. CHP’liler kendilerini davet eden Ahmet Yavuz ve ekibine teşekkür ederek yayın hayatları üzerine sohbet etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberci Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklıklazer epilasyonAnkara evden eve nakliyat